Максимальні відсоткові ставки за депозитами в банках України


— Представлені в таблиці дані являються відсотковими ставками (% річних), які пропонують українські банки при оформленні депозитних договорів.
— До уваги беруться лише максимальні ставки, що пропонуються банками, для суми вкладу, яка не перевищує гарантованої ФГВФО;
— При наведенні курсору на комірку (тільки комірки з чорним трикутником у правому верхньому куті) із значенням відсотку, з’явиться примітка у вигляді спливаючого повідомлення. В примітці можна ознайомитися із додатковими умовами, що діють у банку.

— Для того, щоб продивитися дані у вигляді діаграми, необхідно виділити діапазон (наприклад, стовпець із ставками на 1 місяць у гривні), а потім натиснути кнопку «Огляд», яка розташована у правому нижньому куті таблиці.

Застарілі дані? Виправте їх самостійно! Як це зробити, написано вище в пункті «Для всіх»
У випадку, якщо виникнуть проблеми із відображенням даних, почистіть кеш свого браузера, натиснувши одночасно клавіші Ctrl+F5

Увага! Банки можуть вносити зміни до умов своїх продуктів без попередження, тому деяка інформація може бути застарілою! Вся інформація взята на офіційних сайтах представлених банківських установ і слугує лише для ознайомлення, не маючи на меті спонукання до якихось дій (наприклад, оформлення депозитів). Наведені відсоткові ставки, примітки, коментарі, відгуки та інша інформація ні в якому разі не можуть носити беззаперечний характер чи претендувати на єдино вірне рішення або до чогось спонукати. Відповідальність за будь-які рішення стосовно відкриття/закриття депозитних вкладів, рахунків чи інших банківських продуктів, обслуговування чи співпрацю з тим чи іншим банком несе виключно особа, яка прийняла таке рішення! Якщо ви не згодні з цим, то просто покиньте даний сайт.
Застарілі дані? Виправте їх самостійно! Як це зробити, написано вище в пункті «Для всіх»

     
Додати коментар