Максимальні відсоткові ставки за депозитами в банках України


— Представлені в таблиці дані являються відсотковими ставками (% річних), які пропонують українські банки при оформленні депозитних договорів.
— До уваги беруться лише максимальні ставки, що пропонуються банками, для суми вкладу, яка не перевищує гарантованої ФГВФО;
— При наведенні курсору на комірку (тільки комірки з чорним трикутником у правому верхньому куті) із значенням відсотку, з’явиться примітка у вигляді спливаючого повідомлення. В примітці можна ознайомитися із додатковими умовами, що діють у банку.

— Для того, щоб продивитися дані у вигляді діаграми, необхідно виділити діапазон (наприклад, стовпець із ставками на 1 місяць у гривні), а потім натиснути кнопку «Огляд», яка розташована у правому нижньому куті таблиці.

Застарілі дані? Виправте їх самостійно! Як це зробити, написано вище в пункті «Для всіх»

— державні банки
— комерційні банки з активами більшими за 3 млрд. грн.
— банки з іноземним капіталом
— комерційні банки з активами меншими за 3 млрд. грн.
— банки з капіталом агресора
* У всіх групах банки розміщені за розміром їх активів

Увага! Банки можуть вносити зміни до умов своїх продуктів без попередження, тому деяка інформація може бути застарілою! Вся інформація взята на офіційних сайтах представлених банківських установ і слугує лише для ознайомлення, не маючи на меті спонукання до якихось дій (наприклад, оформлення депозитів). Наведені відсоткові ставки, примітки, коментарі, відгуки та інша інформація ні в якому разі не можуть носити беззаперечний характер чи претендувати на єдино вірне рішення або до чогось спонукати. Відповідальність за будь-які рішення стосовно відкриття/закриття депозитних вкладів, рахунків чи інших банківських продуктів, обслуговування чи співпрацю з тим чи іншим банком несе виключно особа, яка прийняла таке рішення! Якщо ви не згодні з цим, то просто покиньте даний сайт.
Застарілі дані? Виправте їх самостійно! Як це зробити, написано вище в пункті «Для всіх»

     
Додати коментар